Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Waga kuchenna OPTIMUM WG 0022

Waga kuchenna Optimum WG 0022 do 5 kg

Elektroniczna waga kuchenna z ładnym dekorem. Udźwig:5kg dokładność :1g. Szklana platforma o wymiarach 18x20 cm wyposażona w bardzo precyzyjne czujniki pozwala na zważenie nawet niewielkich ilości produktów z wielką precyzją. Waga waży w zakresie od 0 do 5 kg z dokładnością 1g.
31,90
PLN
za
szt.
Producent: Optimum

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 •  

Elektroniczna waga kuchenna OPTIMUM WG-0022 

 • Wyświetlacz LCD (47x17 mm)
 • 4 wysokiej jakości precyzyjne sensory pomiarowe
 • Szalka wagi z hartowanego szkła
 • Obciążenie: 5 kg
 • Dokładność ważenia: 1 g
 • Jednostki ważenia: g/ lb:oz/ml /cup
 • Obliczanie objętości wody i mleka
 • Funkcja tarowania (zerowania)
 • Wskaźnik przeciążenia i słabej baterii
 • Automatyczne i ręczne wyłączanie

Parametry techniczne:

 • Zasilanie bateryjne: 2x1,5 V AAA

Waga kuchenna jest bardzo istotnym elementem wyposażenia każdej kuchni, bowiem bez niej trudno byłoby odmierzyć odpowiednią wagę składników, podczas przygotowywania różnego typu dań. Proponowana waga kuchenna Optimum charakteryzuje się bardzo przyjemnym dla oka dekorem, skrywanym za solidnym kawałkiem hartowanego szkła. Paradoksalnie to właśnie ten element zapewnia jej tak wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia.

BUDOWA, ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

Opisywany model charakteryzuje się zaawansowanym układem elektronicznym, znakomitym doborem użytych materiałów oraz zaskakującą dbałością o detale. Przekonasz się o tym sam, biorąc ją po raz pierwszy do ręki. Wykorzystany motyw kuchenny oraz jego kolorystyka doskonale komponują się niemal z każdym stylem wyposażenia oraz wykończenia kuchni. Jest to bardzo ważna kwestia dla osób zwracających uwagę na szczegóły. Pod względem parametrów technicznych, waga oferuje udźwig maksymalny na poziomie 5000 gramów z dokładnością do 1 grama. Jest to zatem bardzo dokładne urządzenie pomiarowe, a już na pewno biorąc pod uwagę jego zastosowanie kuchenne.

Waga kuchenna Optimum została wyposażona w szklaną platformę o wymiarach 18 x 20 cm oraz bardzo precyzyjne czujniki pomiarowe. Umożliwiają one zważenie nawet relatywne niewielkich ilości produktów, przy zachowaniu odpowiednio wysokiej precyzji oraz pewności pomiaru. Nie można zapominać o zastosowanym w produkcie wyświetlaczu ciekłokrystalicznym typu LCD. Posiada on praktyczne wymiary 47 x 17 mm, co przekłada się na jego bardzo dobrą czytelność, a tym samym komfort użytkowy. Po jego bokach znalazło się miejsce na dwa przyciski dotykowe. Lewy obsługuje wybór jednostek pomiaru (g/ lb:oz/ml /cup). Natomiast prawy odpowiada za ręczne włączenie i wyłączenie wagi. Urządzenie posiada także funkcję tarowania, dla zachowania pełnej pewności podawanych wyników oraz komfortu. Producent zaimplementował w urządzeniu funkcję obliczania objętości wody i mleka. Zdziwisz się, jak przydatna ona bywa w kuchni. 

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS UŻYTKOWANIA

Waga kuchenna Optimum posiada szalkę wykonaną z hartowanego szkła, co nie jest przypadkowym zabiegiem. Przecież nowoczesny produkt powinien być także odpowiednio trwały i odporny na przeciwności losu. Nie musisz się zatem obawiać, że waga zostanie łatwo zniszczona przez pierwszy lepszy upadający na nią przedmiot, co zdarzyć może się każdemu. Oczywiście wiele zależy od jego typu, wagi oraz szczęścia. Zamontowany w niej wyświetlasz jest odpowiednio duży i czytelny. Waga wykorzystuje aż 4 precyzyjne sensory pomiarowe wysokiej klasy. Posiada także wskaźnik przeciążenia, jak i niskiego poziomu energii w bateriach. Dzięki niemu, zawsze będziesz wiedział kiedy kończy się ich „cykl życiowy” i przyszedł czas na ich wymianę. Urządzenie  wykorzystuje zasianie bateryjne, a konkretnie dwa małe paluszki (AAA, 1,5V). Jak widzisz, jest to produkt wysokiej klasy o skrupulatnie przemyślanej konstrukcji i wyposażeniu.

CIEKAWOSTKA: Jeżeli pozostawisz wagę włączoną, to nie martw się – po pewnym czasie sama automatycznie się wyłączy, oszczędzając energię.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Powiązane produkty
analityczna dietetyczna waga kuchenna KALORIK EKS 1006 WS

Kalorik EKS1006WS waga kuchenna z pomiarem kalorii

69,00 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sklep internetowy Sellingo