Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Kurtyna powietrzna - termowentylator Adler AD7714

Zapewnia pionowy strumień powietrza (do wyboru: zimne, ciepłe, gorące) przy wejściach do mniejszych pomieszczeń, sklepów, biur. Doskonale sprawdzi się także w użytku domowym. Kurtyna powietrzna Adler AD 7714 to urządzenie o dwóch zakresach mocy 1000 Wat lub 2000 Wat. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD oraz pilot zdalnego sterowania.
154,00
PLN
za
szt.
Producent: Adler
szt.

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 •  

Termowentylator - kurtyna powietrzna  AD 7714

Adler Kurtyna powietrzna AD 7714 o mocy 2200W skutecznie rozwiązuje problem wychładzania się wnętrz na skutek częstego otwierania drzwi, co ma szczególne zastosowanie w sklepach, budynkach użyteczności publicznej, punktach gastronomicznych czy instytucjach.

Dzięki ogrzaniu powietrza dostającego się z zewnątrz już przy samym wejściu, ograniczają się koszty ogrzewania wnętrza.

Kurtyna powietrzna AD 7714 daje możliwość ustawienia dni tygodnia i godzin pracy oraz samego nadmuchu bez nagrzewania.

Urządzenie wyposażone w funkcję wykrywania otwartego okna (gdy temperatura w pomieszczeniu spadnie o 10C, urządzenie automatycznie wyłączy grzanie).

Produkt posiada funkcję automatycznej kontroli temperatury, urządzenie włączy się i wyłączy aby utrzymać ustawioną temperaturę.

Sterowanie pilotem.

Dane techniczne:

 • Dwa poziomy grzania 1000W, 2000W
 • Tryb nadmuchu bez nagrzewania
 • Timer umożliwia wybór dni tygodnia i godzin pracy urządzenia
 • Zegar
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Automatyczna kontrola temperatury
 • Funkcja wykrywania otwartego okna
 • Ceramiczny element grzejny
 • Urządzenie można zamontować na ścianie
 • Moc: 2000W
 • Moc maksymalna: 2200W
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Waga urządzenia: 2,2kg
 • Wymiary: 535 x 218 x 130 mm

Opis szczegółowy 

Dzisiejszy klimat daje nam się coraz bardziej we znaki. Gorące i upalne lato, zimne i wietrzne jesień i zima wymuszają na nas dodatkowe działania, jeśli chodzi o ochłodzenie lub ogrzanie domu czy mieszkania.

Czasami potrzebujemy inteligentnego rozwiązania, które pozwoli zadbać o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Termowentylator - kurtyna powietrzna ADLER AD 7714 to urządzenie, które rozwiąże problem wychładzania się wnętrz z powodu częstego otwierania drzwi lub okien.

To także produkt, który może ochłodzić pokój tak jak wentylator przy wysokich temperaturach w trakcie lata.

Szybki sposób na ograniczenie wydatków!

Z roku na rok obserwujesz wzrost wydatków na ogrzewanie z powodu nieszczelnych okien lub konieczności dogrzewania pomieszczenia?

Latem używasz wentylatora, który włączony jest niemal cały dzień i noc?

Nasz termowentylator to urządzenie dwa w jednym, które pozwoli ograniczyć zbędne koszty! Wyposażony w dwa poziomy grzania: 1000 W i 2000 W pozwoli na dobranie odpowiedniego trybu nadmuchu również z opcją bez nagrzewania.

Automatyczna kontrola temperatury i funkcja wykrywania otwartego okna pozwoli zadbać o idealną temperaturę w pokoju w chłodniejsze dni.

Stylowy design, biały kolor, niewielkie wymiary (535 x 218 x 130mm) i waga (2,2kg) oraz możliwość montażu nad drzwiami jak i na ścianie sprawiają, że urządzenie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu!

Nie możesz spać z powodu wysokich temperatur latem? To idealny sposób na ochłodzenie sypialni! Cicha praca urządzenia sprawia, że można je wykorzystać nawet w pokoju dziecka.

Wiele możliwości w jednym urządzeniu

Ogromną zaletą urządzenia jest możliwość ustawienia chłodnego, ciepłego i gorącego podmuchu. Dzięki temu nie trzeba kupować osobnych urządzeń do ochładzania i do dogrzewania pomieszczeń!

Ceramiczny element grzejny zapewni wiele lat bezawaryjnego korzystania z naszego produktu! Ochrona przed przegrzaniem sprawia, że nie musimy nieustannie kontrolować pracy termowentylatora. Co ważne, regulowany zegar oraz timer dają możliwość ustawienia nie tylko godzin pracy termowentylatora, ale nawet dni tygodnia, kiedy chcemy, aby urządzeni ogrzewało lub schładzało nasze pomieszczenia! Sterowanie urządzeniem ułatwia dołączony do zestawu pilot.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Powiązane produkty
Kutyna powietrzna z ceramiczną grzałką OPTIMUM KP1000

Kurtyna powietrzna Optimum KP1000

179,00 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sklep internetowy Sellingo