Automat do gotowania jaj

Automat do gotowania jajek to bardzo praktyczne urządzenie. Doskonale sprawdza się w każdej kuchni. Nieskomplikowana obsługa oraz prosta konstrukcja sprawia, że z łatwością przyrządzimy jednocześnie kilka jajek. Na dodatek dokładnie takie,  jakie lubimy jeść najbardziej.

  • Dzięki zautomatyzowanej płycie grzewczej nie musimy pilnować czasu gotowania jajek, ponieważ urządzenie samodzielnie sygnalizuje moment ich wyjęcia.

W naszej ofercie znajdują się jajowary o różnej pojemności i parametrach. Od małych jajowarów na trzy jajka do większych, gdzie jednorazowo ugotujemy 6-8 jajek. Niektóre wymagają odmierzenia ilości wody, w niektórych wlewamy cały pojemnik wody i wybieramy tylko jak mają być ugotowane, urzadzenie wyłączy się automatycznie.

  • Każdy kto spróbował gotowania jaj w jajowarze nie chce już wracać do starego sposobu w rondelku.
  • Trzeba tylko pamiętać o nakłuciu jajka przed gotowaniem specjalnym, dołączanym do każdego urządzenia szpikulcem, aby nasze jajka nie pękały podczas gotowania. 

Wybierając automat do gotowania jajek z największą ilością - 8 szt, nie musimy jednorazowo gotowć ich aż tyle. Każdy automat do jaj ma możliwość ustawienia mniejszej ilości gotowanych jednorazowo jajek.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sklep internetowy Sellingo