Wentylatory biurkowe, podłogowe, kolumnowe, na statywie, cyrkulatory

W gorące dni szukamy intensywnie ochłody. Wentylatory pokojowe co prawda nie obniżają temperatury otoczenia ale zastosowanie ich powoduje przyjemne odczucie schłodzenia. Dzięki wymuszonej cyrkulacji powietrza szybciej odczuwamy przyjemny chłód i daje nam to lepsze samopoczucie podczas upalnych dni. Użycie wentylatora biurkowego lub podłogowego pozwoli nam zrelaksować się w domu lub biurze niezależnie od nieznośnego upału na zewnątrz. Nawet jeden wentylator pokojowy wpłynie na lepszą atmosferę w całym pomieszczeniu.

 

Wybierając wentylator pokojowy kierujemy się przede wszystkim wielkością śmigła oraz mocą wiatraka. Dzięki większej mocy wentylator biurkowy i stojący będzie wydajniejszy w upalne dni i nie sprawi nam niespodzianki, że w najbardziej potrzebnym momencie przestanie nam pracować z przegrzania. Warto zwrócić jeszcze uwagę na jakość wykonania śmigła wentylatora. Z im lepszych jest jakościowo materiałów, tym ciszej będzie pracował. Ma to bardzo duże znaczenie jeśli jesteśmy wrażliwi na hałas i będziemy używać wentylatora całą dobę podczas nieznośnych upałów.

Wentylatory na biurko z regulacją mocy pozwolą nam dostosować siłę nawiewu do naszych potrzeb. Małe wentylatory na biurko lub stół nie będą zajmować dużej powierzchni, możemy również wybrać duży wentylator biurkowy o średnicy aż 40 cm i dużej mocy, który skutecznie będzie mieszał powietrze w pomieszczeniu. Nie musimy stawiać go tylko na biurku, może jeszcze skuteczniej pracować postawiony na podłodze.

W wersji mini małe wentylatory wyposażone są dodatkowo w klips, który pozwoli na zamontowanie wiatraka w dowolnym miejscu, na regale lub na półce.

 

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sklep internetowy Sellingo