Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Poznaj historię firmy

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie firmę o nazwie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i inżynierii elektrycznej”. To były narodziny globalnego przedsiębiorstwa, znanego dziś jako Robert Bosch GmbH. Od samego początku działania firmy nakierowane są na inwestycje w innowacje.

 

Bogata oferta niezawodnych, wytrzymałych produktów firmy Robert Bosch Hausgeräte GmbH sprawia, że obowiązki domowe stają się łatwe i przyjemne. Dzięki silnej koncentracji na potrzebach użytkownika oraz bliskim relacjom z klientami Bosch uzyskał pozycję jednego z liderów europejskiego rynku sprzętu AGD.

Aby zapewnić zaspokajanie oczekiwań klientów także w przyszłości, firma Robert Bosch Hausgeräte GmbH promuje rozwój innowacyjnych technologii. Produkty wyróżniają się nie tylko wysoką wydajnością, jakością wykonania i sprawdzoną funkcjonalnością, ale także wzornictwem i estetyką, którą wielokrotnie nagradzano. Od początku istnienia zasadą przyjętą w korporacji jest traktowanie ludzi i natury z szacunkiem. Ta zasada jest realizowana w formie produktów i procesów o niskim zużyciu zasobów, energii i przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.

Jakość

Sprzęt gospodarstwa domowego firmy Bosch spełnia najwyższe standardy wydajności oraz oferuje maksymalny poziom komfortu użytkowania. Filozofię produktów Bosch określa niezwykły styl i duża trwałość. Jakość premium to pojęcie przejawiające się w zastosowaniu materiałów o wysokiej jakości i precyzyjnym wykonaniu.

Specjalistyczna wiedza techniczna

Idea ciągłego rozwoju i badań zapewniła firmie Bosch reputację lidera innowacji. Stosowane technologie łączą nowe, wyjątkowe rozwiązania techniczne z rozwiązaniami już istniejącymi i sprawdzonymi. Dzięki temu Bosch oferuje dopracowane, zintegrowane rozwiązania, które są zorientowane na potrzeby klientów i w maksymalnym stopniu zapewniają korzyści poprawiające jakość życia.

Jakość życia

Sprzęt AGD firmy Bosch znacznie ułatwia wykonywanie codziennych prac i w ten sposób poprawia jakość życia.

Odpowiedzialność

Bosch działa w oparciu o jasno zdefiniowane, obowiązujące w dłuższym okresie zasady, dzięki którym firma jest postrzegana jako rzetelny partner w szybko zmieniającej się rzeczywistości. Odpowiedzialność za ludzi, społeczeństwo i środowisko to ważna zasada przyjęta w firmie Bosch, a jednocześnie inspiracja wskazująca kierunek dalszego rozwoju produktów i usług.


layer1-background
1 2

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sklep internetowy Sellingo