Prodiż elektryczny Prumel PPG-92 ze sznurem przyłączeniowym

Prodiż elektryczny Prumel PPG 92 ze sznurem przyłączeniowym w wyposażeniu,jest ekonomicznym i funkcjonalnym piekarnikiem służącym do wypieku ciast, zapiekania oraz pieczenia mięs i drobiu. Niski koszt i łatwa obsługa są szczególnymi zaletami tego wyrobu. Dodatkową zaletą prodiża jest możliwość wykorzystania podstawki do podgrzewania potraw.
334,50
PLN
za
szt.
szt.

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

                         Prodiż elektryczny Prumel PPG 92 podwójny ze sznurem przyłączeniowym

                                                                   wyprodukowany w Polsce!

Pamiętasz dawne czasy, kiedy to Mama przygotowywała niesamowicie smaczne domowe wypieki? Zapewne tajemnicą skrywającą się za ich walorami był prodiż elektryczny. Jest to w pewnym uproszczeniu urządzenie pełniące rolę „przenośnego piekarnika”. Oferowany przez nas prodiż elektryczny wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dopuszczonej do kontaktu z żywnością. Jest to produkt Polskiej marki Radix (dawniej Prumel), którego zakup nie zrujnuje Twojego domowego budżetu. Sięgnij po niego, jeżeli cenisz sobie uniwersalne i praktyczne aspekty użytkowe prodiżu.

FUNKCJONALNOŚĆ, ZASTOSOWANIE W KUCHNI

Prodiż elektryczny Prumel PPG 92 charakteryzuje się wyjątkową budową, bowiem posiada aż dwie grzałki, umieszczone na dole i pod przykrywką. Gwarantuje to możliwie równomierne rozprowadzenie ciepła i brak problemów z częściowo dopieczonym mięsem, czy ciastem. Konsekwencją tego, jest zastosowanie przez producenta zaawansowanego systemu podwójnego przyłącza, na co warto zwrócić uwagę. Umożliwia bezproblemowy wypiek ciast, zapiekanie oraz pieczenie mięs, w tym drobiu. Niski koszt zakupu oraz niesamowicie prosta obsługa w połączeniu z praktycznie bezawaryjną konstrukcją sprawia, że jest to jeden z najpopularniejszych modeli w swojej kategorii. Warto podkreślić jeszcze jedną funkcjonalność, bowiem nie ma konieczności wykorzystywania obu grzałek i zamknięcia prodiżu, aby działał poprawnie. Istnieje możliwość wykorzystania dolnej części podstawki do podgrzewania przygotowanych wcześniej potraw.

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • napięcie znamionowe 230 V ~
  • moc znamionowa 650 W
  •  - pokrywa 450W
  •  - podstawka 200 W
  • pojemność 3,5 l
  • gabaryt Ø 320x230 mm
  • masa 2,6 kg
  • producent – Radix dawniej Prumel

Warto podkreślić, że opisywany prodiż elektryczny Prumel PPG 92 został w pełni zaprojektowany oraz wyprodukowany w Polsce. Już sam ten fakt jest swoistą rekomendacją że jest to produkt najwyższej jakości. Pod względem konstrukcyjnym prodiż jest urządzeniem bardzo estetycznym i funkcjonalnym, którego zakup nie jest kosztowny. Umożliwia upieczenie dowolnego mięsa oraz niemal każdego ciasta i to znacznie mniejszym kosztem niż w klasycznym piekarniku. Jest to bardzo duża zaleta, bowiem walory tak przygotowanego dania stoją na takim samym, a może nawet i wyższym poziomie. Mięso nie będzie przesuszone, natomiast smak ciast wręcz zachwyci Twoich gości. Nie bez powodu prodiż był niezastąpionym sprzętem w każdej kuchni jeszcze kilka lat temu. Przygotowane przy jego pomocy dania są bardzo smaczne i zdrowe.

BUDOWA I PARAMETRY TECHNICZNE

Prodiż elektryczny Prumel PPG 92 pracuje pod napięciem znamionowym na poziomie 230V, podczas gdy jego moc oscyluje w granicach 650W. Jest ona podzielona pomiędzy pokrywę (450W) oraz podstawę (200W), na co warto zwrócić uwagę. Charakteryzuje się on pojemnością 3500 ml oraz rozmiarem: 320 x 230 mm. Prodiż waży niespełna 3 kilogramy, dzięki czemu jego przenoszenie nie jest trudne, a relatywnie niewielkie gabaryty ułatwiają przechowywanie.

Postaw na najwyższą jakość oraz praktyczne rozwiązania, a Twoja przygoda w kuchni będzie jeszcze bardziej zachwycająca.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Powiązane produkty
Prodiż elektryczny, pojedyńczy, PRUMEL, PE 3-600

Prodiż elektryczny pojedyńczny Prumel PE 3-600

248,00 PLN
Prodiż elektryczny foremka, podłużny PRUMEL PE 1-500, mini piekarnik do ciast / mięsa / pasztetów

Prodiż elektryczny prostokątny foremka Prumel PE 1-500

299,00 PLN
przewód przyłączeniowy do prodiża

Przewód/sznur przyłączeniowy pojedynczy w gumie

41,90 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sklep internetowy Sellingo