Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Historia firmy NIVONA - krótko parzona

Na początku marka NIVONA była tylko pomysłem. Założyciele firmy, Peter Wildner, Thomas Meier i Hans Errmann, pracowali razem w dużym i dobrze znanym przedsiębiorstwie, produkującym urządzenia gospodarstwa domowego w Norymbergii i odczuwali niedosyt. Naprawdę dobre ekspresy do kawy były wówczas produkowane wyłącznie przez włoskie i szwajcarskie firmy. Im trzem zamarzyło się zmienić tę sytuację.

Po roku prac przygotowawczych zrealizowali swój pomysł i w 2005 roku utworzyli firmę NIVONA. Narodziła się przyjemna alternatywa dla pozostałych urządzeń do kawy: wysokiej klasy ekspresy charakteryzujące się wysoką jakością i dobrą ceną. Urządzenia te wyróżniają się długim okresem eksploatacji, eleganckim wzornictwem oraz łatwością w obsłudze. Trzej przyjaciele uważnie dobierali każdy element i udoskonalali go tak długo, aż stworzyli idealną pierwszą kolekcję.

Szwajcarskie mechanizmy i konstrukcja; niemiecka koncepcja i techniczne know-how: NIVONA przesiąknięta jest kulturą kawy. Produkujemy nie tylko dobrze przemyślane urządzenia charakteryzujące się wysoką jakością, zapewniamy również dostęp do smakowitych kawowych trendów, przepisów i świeżo parzonych nowości z całego świata.

Lepszy smak, więcej aromatu

Za nasza znakomitą kawą kryje się system oparty na wysokiej jakości kolby do parzenia kawy i w pełni zautomatyzowanym ekspresie. Nasz dobrze znany System Aromatica oraz całkowita nowość jaką jest System Aroma Balance sprawiają, że ziarna kawy dają z siebie to co najlepsze.

Wszystkie urządzenia są wyposażone w unikalną technologię.Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę techniczną, wyjaśnimy Ci jak to działa:

NIVONA System Aromatica: aromat wydobyty z każdego ziarna

Nowy System Aroma Balance: Ulepszenie dla miłośników kawy.

Delikatne niuanse: 3 profile na każdą partię kawy

layer1-background

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sklep internetowy Sellingo