Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

 Firma o produktach N'oveen :

N`OVEEN to odkrywanie nowoczesności i funkcjonalności w swojej przestrzeni.

 

To produkty AGD i RTV stworzone z myślą o Tobie – człowieku ceniącym wysoką jakość, komfort i dobre samopoczucie własne oraz swoich bliskich. Cenimy to, co nowe – w projektowaniu na pierwszym miejscu stawiamy innowacyjność. Największą wartością dla nas jest Twoje zadowolenie podczas codziennego sięgania po nasze produkty – w domu, w pracy, podczas aktywności fizycznych. To właśnie Twoje potrzeby zainspirowały nas do tworzenia praktycznych, ale jednocześnie nieprzeciętnych produktów.

 

Z myślą o Twojej aktywności i wymaganiach stworzyliśmy wyjątkowe linie produktowe: Sport Mix & Fit oraz X-LINE.

Sport Mix & Fit została przygotowana z myślą o Twoim zamiłowaniu do aktywności i zdrowego stylu życia. Pozwoli czerpać przyjemność z korzystania z produktów N’OVEEN w każdych warunkach.

X-LINE to linia produktowa klasy premium, w której oferujemy produkty najwyższej jakości. X-LINE to  synonim piękna i niezawodności, które uzależniają…

Wierzymy, że produkty N`OVEEN pomogą spełnić Twoje marzenie o przyjemnym i wygodnym życiu. To właśnie ono jest dla nas najważniejszym celem.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam tworzyć produkty wysokiej jakości, dlatego oferujemy Ci bezpłatną przedłużoną gwarancję do 30 miesięcy.

layer1-background
layer1-background
layer1-background
layer1-background

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sklep internetowy Sellingo